Cristina Scocchia’ya, Trieste ‘Cinzia Vitale’ Onlus Derneği’nden Filo di Seta’yı hak ediyor

abastard

New member
Trieste’nin ‘Cinzia Vitale’ Onlus kültür derneği, illycaffè’nin genel müdürü Cristina Scocchia’ya Filo di Seta ödülü verdi. Tanıma, dün akşam Jülyen başkentinde, derneğin değeri kabul görmüş eserlerle tanıtım faaliyetlerinde, savunmada öne çıkan kişi ve kuruluşları bir araya getirdiği ve ödüllendirdiği yıllık randevu olan Gran Galà di Primavera vesilesiyle sunuldu. ortak bir değerler kültürünün yaygınlaştırılması ve inşası.

“Cinzia Vitale kültür derneğine ve başkanı Roberto Vitale’ye, meritokrasi ve kapsayıcılık konusundaki taahhüdümden dolayı bana Filo di Seta başarı ödülünü verdikleri için teşekkür ediyorum. İllycaffè’nin CEO’su Cristina Scocchia, “Gelişim ve kültürün çeşitli tezahürleriyle insanı ve gençlerin ve ailelerinin refahını geliştirmede ön saflarda yer alan bir dernekten bu takdiri almaktan gurur duyuyorum” dedi.

Cristina Scocchia profesyonel kariyerinde şirketlerin sosyal rolünün önemini ve liyakat, katılım ve sosyal ve çevresel sorumluluğun iş hayatında kilit rol oynadığı güçlü bir değer yapısına sahip bir liderlik yoluyla pozitif bir kültürel model oluşturma ihtiyacını her zaman desteklemiştir. yönetmek.