Fuarlar, Grandi (Area Fiera): “Cosmodonna’da sahnede güzellik, ev, spor ve iş”

abastard

New member
“31 Mart – 3 Nisan tarihleri arasında Fiera di Brescia’da gerçekleştirilecek olan ikinci Cosmodonna etkinliğinde 6 tematik alanı keşfetmek mümkün olacak: güzellik ve sağlıklı yaşam, moda ve mücevherler, ev ve bahçe, spor ve eğlence, Lezzet deneyimi, kadın işletmesi. İlk edisyona göre %34’lük bir büyüme ile doğru vizyonu teyit eden 400’ün üzerinde katılımcı, ulusal ve uluslararası bölgenin her yerinden geliyor ve yalnızca aranan ve rafine ürünler değil, birçoğu kişiye özel ve el yapımı, aynı zamanda prestijli hizmetler”. Bunu Area Fiera’nın genel müdürü Adnkronos/Labitalia Francesca Grandi ile yapılan bir röportajda söylemek gerekirse.

“Güzellik ve sağlık alanında – diye açıklıyor – en son kozmetik ürünleri, yüz ve vücut için ürünler ve bakımlar, makyaj, estetik tıp, parfümler ve çok daha fazlasını bulmak ve satın almak mümkün olacak. Moda ve mücevher alanında yeni giyim ve aksesuar trendlerini keşfetmek ve satın almak mümkün olacak. Fuarda doğrudan satın alınacak giysi, aksesuar ve takıların yer aldığı çok sayıda stant olacak” dedi.

“Ev ve bahçe alanında – ziyaretçilerin hem iç hem de dış mekanlarda davetkar alanlar yaratmak için yeni çözümler önermeye ve evin atmosferini anında değiştirmek için doğrudan fuarda ürün ve aksesuar satın almalarına izin vermeye hazır çok sayıda katılımcı bulacağını hatırlıyor. ve bahçe Spor & eğlence alanında sportif ve kültürel aktivitelerle formda kalmak ve eğlenmek için sayısız fırsat olacak ve lezzet deneyim alanında birçok lezzeti tatmak, yeni tatlar keşfetmek ve doğrudan mağazadan gıda ürünleri satın almak mümkün olacak. duruyor”.


Francesca Grandi, “Kadın iş alanında, kadınları kariyerlerinde desteklemeyi amaçlayan ürün ve hizmetler bulacaksınız. Krediden varlık yönetimine, eğitimden personel alımına, ihalelerden teşviklere, pazarlamaya ve daha fazlasına kadar birçok ürün ve hizmet bulacaksınız” diyor. Böylece fuarın 4 günü boyunca planlanan geniş bir etkinlik yelpazesinden seçim yapabileceksiniz.2023 edisyonunun mutlak yenilikleri: Cosmodonna arenası ve moda şovu.Yeni ad hoc sahnede, çeşitli disiplinlerden önde gelen konuklar ve sergiler dönüşümlü olacak moda şovları” .

“Birçok – altını çiziyor – her sektörden profesyonellerin konferansları: birkaç isim vermek gerekirse ebeler, doktorlar, stilistler. 7 okuldan makyaj sanatçıları ve saç stilistleri, Brescia Eyaletindeki eğitim kurumlarının koordinasyonu sayesinde harika bir ekip çalışmasıyla ücretsiz olarak makyaj yapmak, saçlarını yapmak ve ziyaretçileri “şımartmak” için hazır olacaklar. Gençlik Politikaları ve General Topics şirketinin cilt bakım ürünleri sponsorluğuna”.

“Kaçırılmaması gereken – diye uyarıyor – fuarda hazır bulunan konuşmacılar ve önde gelen konuklar: Roberta Bruzzone kriminolog ve adli psikolog, dijital yaratıcı ve @sissiottostyle sayfasının yaratıcısı Simona Bertolotto, pasta şefi, BakeOff yargıcı Damiano Carrara Real Time’da Italia, en tanınmış İtalyan güzellik içeriği yaratıcılarından biri olan Adriana Spink, Ilaria Barbotti dijital halkla ilişkiler, etkinlik oluşturucu, sosyal medya ve etkileyici pazarlama uzmanı, Sara Home organizatörü dijital girişimci ve son olarak Madame Sisi dünyaya girmeye hazır. Drag Queens’in renkleriyle Cosmodonna”. “13 – 16 Ekim tarihleri arasında – Francesca Grandi’nin duyurusunu yaptı – Cosmodonna, Veronafiere’deki ilk edisyonda yer alacak. Diğer şehirlerden ilgi ifadeleri alıyoruz ve uygun değerlendirmeleri yapıyoruz. Amacımız, Cosmodonna’yı herkesin erişebileceği bir etkinlik haline getirmek. daha fazla insan”.