Iseo, esneklik, iletişim ve profesyonel gelişime dayalı İK kültürü

abastard

New member
Akıllı erişim yönetimi için mekanik ve elektronik çözümlerin tasarımı, üretimi ve satışında lider İtalyan şirketi Iseo, yeni bir insan kaynakları organizasyon kültürünün lansmanının bir parçası olan ek bir sözleşme imzaladı. Iseo bünyesinde yürütülen faaliyetleri geliştirmeyi hedefleyen ve şirkette çalışan profesyonellerin yıllar içinde teknik ve çapraz becerilerini artırmalarına olanak tanıyan, herkesi şirket kültürünün ve yaşamının merkezinde daha da fazla hissettiren bir yaklaşım.

Bu nedenle esneklik, iletişim, eğitim ve profesyonel gelişim, yeni ek anlaşmanın stratejik direkleri ve aynı zamanda Iseo’nun insan kaynakları yönetiminde yeni kurumsal kültürünün temel unsurları olacaktır. İş-yaşam dengesini teşvik etmeyi amaçlayan akıllı çalışma aracının kullanımı, şirkette mevcut olan farklı profesyonel figürler ve beceriler için çapraz ve/veya kişiye özel eğitim planları, çok amaçlı becerilerin kazanılması için iş rotasyonu faaliyetleri ve son fakat en önemlisi, belediye toplantıları, kahve köşeleri ve bire bir saatler aracılığıyla üst yönetimle uyum sağlama anları.

Sadece bu da değil, yeni anlaşma, şirketin özelliklerini ve geçmişini aktarmak için özel olarak tasarlanan ve üzerinde çalışılan çeşitli yenilikleri de beraberinde getiriyor. Bu, örneğin, yeni işe alınan genç işçilere eğitim ve becerilerin transferini teşvik etmek üzere yapılandırılmış yeni nesil anlaşma veya yine sorumlu olacak İK geliştirme yöneticisinin yeni profesyonel figürünün tanıtılması durumudur. yakın geleceğin zorluklarıyla yüzleşebilmek için kişiye özel gelişim ve eğitim yolları oluşturabilmek amacıyla çalışanlara yönelik çok sayıda gelişim projesini teşvik etmek, teşvik etmek ve koordine etmek ve şirkette şu anda mevcut olan becerilerin haritasını çıkarmak için.

Iseo nihai erişim teknolojileri CEO’su Roberto Gaspari, “İmzaladığımız anlaşmadan çok memnunuz ve bunun tüm şirket için önemli faydalar getirmesini bekliyoruz” dedi. “İnsan kaynaklarının organizasyonuna ilişkin yeni bir paradigma geliştirmek için birkaç yıldır çalışıyoruz ve bu adımın, kendimize koyduğumuz hedeflere ulaşma yönünde kararlı ve somut bir ivmeyi işaret ettiğine inanıyoruz. Iseo her zaman zamana ayak uyduran yenilikçi bir şirket olarak nitelendirilmiştir ve bu yeni modelin şirket, işletmesi ve çalışanları için daha fazla itici güç oluşturacağından ve bizi giderek daha fazla test edilebilir bir gerçeklik haline getireceğinden eminiz. geleceğin”.

“Yeni ek sözleşmenin temel unsurlarının, şirketin orta-uzun vadede sürdürülebilir büyümesini garanti etmek için temel teşkil ettiğine ikna olduk -açıklığa kavuşturdu-. Aslında bunlar, gelecekte başarılı olmayı arzulayan herhangi bir kuruluş için çok önemli hususlardır: esneklik, pandemiden sonra ortaya çıkan çalışma dünyasının yeni paradigmasının ayrılmaz bir parçasıdır; iletişim – bu durumda çalışanlara yönelik – Iseo’nun her zaman yatırım yaptığı yönlerden birini temsil eder ve bizimle çalışan profesyonelleri hizalamak ve dahil etmek için kilit bir faaliyettir; son olarak, mevcut ve gelecekteki işbirlikçilerimizi elde tutmak ve çekmek için önemli bir kaldıraç olan profesyonel gelişim”.

“Profesyonel büyüme – diye ekledi – aynı zamanda eğitim anlamına da geliyor: yalnızca yeni becerilerin geliştirilmesi ve öğrenilmesi ve teknolojik güncelleme yoluyla günümüzün profesyonellerini geleceğe hazır hale getirmek ve onlara büyüme fırsatları sunmak mümkün olacak.”