Kötü hava, Ulusal Vergi Enstitüsü (Int) tarafından Emilia Romagna’nın vergi uzmanları lehine iki ilk müdahale

abastard

New member
L’Ulusal Vergi Uzmanları Enstitüsü (Int)ulusal konsey kararı ile Emilia Romagna bölgesinin vergi uzmanları lehine iki ilk müdahaleyi onayladı. Sel olayları sonucu evi veya iş stüdyosu zarar görenlere yıllık üyelik aidatı oranında katkı payı ödenir.ödenmişse iade edilecek veya henüz ödenmemişse ödenmiş sayılacaktır.

İlgili vergi uzmanları, afet durumundan kaynaklanan zararları veya ekonomik güçlüklerin nedenlerini belirtmek için bir öz tasdik sunmalıdır. Üstelik Emilia Romagna’nın Uluslararası vergi uzmanları, tam olarak zorlukların devam etmesi nedeniyle, 2023-2024 iki yıllık dönemi için zorunlu mesleki güncellemenin yerine getirilmesi için gerekli eğitim kredilerinde bir azalmaya sahip olacak..

“Bunlar Emilia Romagna’daki vergi uzmanlarımız lehine sadece ilk müdahaleler, bunlar küçük yardımlar ama bizim yakınlığımıza ve üyelerimize verdiğimiz imkanın gerekli eğitim ve yasal yükümlülüklere uyması için tanıklık etmek istiyorlar. 4/2013 sayılı yasa uyarınca kalite sertifikasını talep edin”, beyan eder Int Başkanı Riccardo AlemannoKim belirtiyor: “Tek tek profesyonellerin durumunu izleyeceğiz çünkü doğrudan zararları değerlendirdikten sonra, faaliyetlerin yeniden başlaması için gerekli olacak tüm süre boyunca ekonomik açıdan yansımalar olmaya devam edecek. ifade etmek için bu fırsat Hükümetin katkı payları ve yükümlülüklerin ve ödemelerin askıya alınması açısından zamanında yaptığı takdirzarar gören alanların ve insanların dikkatli bir şekilde analiz edilmesini içeren hükümler, bu nedenle yardımdan yararlananların belirlenmesine ilişkin herhangi bir anormalliği bildirmeye hazır olacağız, tüm bunlar için bölgesel Delegelerimizin izleme çalışmaları gerekli olacaktır, bağlılığı için şimdi kime teşekkür ediyorum”.