Lablaw, Armando Tursi avukat ortağı

abastard

New member
Lablaw hukuk firması Rotondi & partners, iş hukuku, endüstriyel ilişkiler, olağanüstü, kurumsal ve mali işlemler ve daha birçok alanda piyasadaki en akredite iş hukuku firmaları arasında yer almanın yetki ve itibarıyla bütünleşen profesyonel ve akademik duruşunu teyit ediyor genel olarak stratejik İK danışmanlığı.

Lablaw hukuk firması Rotondi & Partners’ın isim ortağı ve yakın zamanda CNEL uzman danışmanı olarak atanan Francesco Rotondi, “Profesör Tursi’nin akademik katılımıyla – Lablaw, önemli değer, deneyim ve kültüre sahip akademik, mesleki, teknik ve insani becerilerden oluşan bütünsel bir mozaiği tamamlıyor” diye açıklıyor Birlikte, İtalya’da iş hukuku alanında en önemli tüzel kişiliği karşılıklı olarak tanımış, seçmiş ve ifade etme arzusuna, bütünleşik deneyimlerimizle tanıklık etmiş olmanın bilincinde ve heyecanındayız.Geleceğin iş hukuku uzmanlarıyız. “Modern iş hukukunda ısrar eden en zorlayıcı teknolojik ve insani zorluklar için pozitif etik, sosyal ve ekonomik değerin okunması ve hukuki birleşiminde genç nesillere yönelik”.

Armando Tursi şöyle açıklıyor: “LabLaw’a giriş, Firma ile Milano Üniversitesi arasındaki modern işbirliğinin özgün bir biçimini gerçekleştirirken, otuz yılı aşkın süredir öğrettiğim ve çalıştığım İş Hukuku alanındaki akademik ve profesyonel yolumun doğal gelişimidir.” Yıllardır hukuk ve danışmanlık alanlarında çalışan, şu anda tanıdığım en iyiler arasında yer alan, zeki, yüksek eğitimli bir meslektaş ve iş hukuku avukatı olan Francesco Rotondi’nin yanında, iş hukukunun geleceğine ilişkin objektif, somut ve somut mesajını paylaştım. Lablaw firmasının profesyonel ve insani ekibi. Seçimimden hem mutluyum hem de gurur duyuyorum.”