Milano, dün San Siro'da Deloitte şirket partisi ve konser

abastard

New member
Taylor Swift, Vasco Rossi, Zucchero ve Travis Scott'ın da aralarında bulunduğu isimlerin performans gösterdiği bir dizi konserin ardından dün Milano'daki San Siro stadyumu Deloitte çalışanları tarafından işgal edildi. Olay, İtalya'daki danışmanlık ve denetim şirketinin 13 binden fazla kişi için düzenlediği şirket partisiydi.

Deloitte ayrıca Milano'da, Via Tortona'da bir ofisi bulunan bir yerde bulunuyor (sadece kısa bir süre için faaliyette: şirket sonbaharda Santa Sofia'ya taşınacağını duyurdu bile). Etkinlik sırasında Mahmood ve Gabry Ponte gibi bazı sanatçılar sahnede performans sergiledi ve akşamın birçok anı, etkinlikte bulunan kişiler tarafından sosyal medyada yayınlanan gönderiler, fotoğraflar ve videolarla ölümsüzleştirildi.

Adnkronos'un stadyumun dışında röportaj yaptığı Bari ofisinin çalışanlarından Simone, “Nihayet hep birlikte bir an yaşadık, normalde sadece e-posta ve telefon görüşmeleri aracılığıyla iletişim kurduğumuz meslektaşlarımızla bir araya geldik” dedi. Roma'dan gelen Carlotta da akşam hakkında coşkuluydu: “Deloitte'ta beş yıldır çalışıyorum ve ekibimle birlikte bu olağanüstü akşamı deneyimleyecek kadar şanslıydım. Gerçekten özel bir anıyı eve götürüyoruz”.