Mühendislik, değer zincirlerinin sürdürülebilir büyümesi için Open-es’in ortağı oluyor

abastard

New member
Mühendislikşirket ve PA süreçlerinin dijitalleştirilmesinde lider ve sürdürülebilirlik değerleriyle güçlü bir şekilde bağlantılı bir dijital dönüşümü desteklemeyi taahhüt eden, Open-es’in ortağı olduEni tarafından 2021’in başında başlatılan ve bugüne kadar dünyanın 86 ülkesinden ve 66 sanayi sektöründen 10.900’den fazla şirketin taahhütle birleşen katılımını gören girişim çeşitli endüstrilerin tedarik zincirleri boyunca sürdürülebilirliği teşvik etmek.

Engineering CEO’su Maximo Ibarra, “Sürdürülebilirliğin iş modellerine entegrasyonunun ve çevresel performansın dikkatli yönetiminin, kapsamlı bir şekilde ve tüm değer zinciri boyunca tedarik zinciri perspektifinden uygulandığında daha büyük bir etki yarattığına inanıyoruz. Bu nedenle Engineering bağlı kalıyor. İtalya ve dünyadaki diğer önemli şirketlere katılarak Open-es’e geçiş.Mühendislik, bir yenilikçilik ve sürdürülebilirliğe dayalı bir endüstriyel ekosistemin geliştirilmesi yoluyla da ESG şampiyonu. Gezegeni, vatandaşları ve toplulukları korumak adına enerji geçişini ve ekonomik büyümeyi birleştirmek için dijitalin en iyi araç olduğu inancıyla karşı karşıya kaldığımız bir zorluk”.

Bir iş ortağı olarak Engineering, paydaşlarıyla yaptığı iş birliği sayesinde de ESG derecesini yükseltme konusunda bir adım daha ileriye gidiyor. Aslında Grup, üretim zincirindeki tüm tedarikçilerin Open-es platformuna erişimini genişleterek sürdürülebilirlik profilini ölçmelerine, paylaşmalarına, iyileştirmelerine ve geliştirmelerine olanak tanıyacak: bu şekilde karbon izleme çevre ayak izini genişletecek ve aynı anda ESG performansını iyileştirmek. Mühendislik, teknolojik becerileri, enerji tedarik zinciri ve tüm üretim sektörlerine ilişkin derinlemesine bilgisi ve sürdürülebilirlik alanındaki uzmanlığı sayesinde deneyimleri, en iyi uygulamaları, becerileri ve çözümleri bir araya getirebilecektir. ortak bir faktör olarak, sürdürülebilir büyüme ve gelişme yolunda rekabet etme taahhüdüyle birleşmiş şirketlerden oluşan kapsayıcı ve işbirliğine dayalı bir ekosistem oluşturmaya katkıda bulunmak.