Rdc, Dinoi (Aepi): “Bir hız değişikliğine ihtiyacımız var, bunu hükümet belgelerinde bulmayı umuyoruz”

abastard

New member
“Tedbir, oluşturulduğu şekliyle devam edemedi. Bir hız değişikliğine ihtiyaç vardı ve hükümetin yakında üreteceği belgelerin esasına dayanarak, beklentilerin ötesinde yeniden bulmayı umuyoruz. Biz, çalışmalarımızla ve yasama organı katkımızı vermeye hazır. Temel gelir konusunda farklı bir kültürel mesaj verebileceğimizi umuyoruz, o da kamu kaynaklarının hiçbir şey yapmadan ve hatta kontrolsüz verilmemesidir.” Bu nedenle, Adnkronos / Labitalia ile Aepi Konfederasyonu başkanı Mino Dinoi, Çalışma Bakanı Marina Calderone tarafından incelenen temel gelir reformu hipotezi üzerine basındaki kararsızlıklar üzerine.

Dinoi’ye göre, “navigatörler insanların iş bulmasına yardım etmeyerek başarısız oldukları ve aynı zamanda çekler olmadığı için temel gelir değiştirilmelidir”. “Ama iptal edilmemeli, değiştirilmeli, iyileştirilmeli. İhtiyacı olanlara yardım etmeli ve iş dünyasından dışlananları işe geri getirmeliyiz. Dolayısıyla eğitim ve beceriler için alan. Şimdiye kadar uygulanmayan kurallar, çünkü hiçbir kontrol yapılmadı”, diye altını bir kez daha çiziyor Dinoi.

Ve son olarak Dinoi, “tüm bunları hükümet belgelerinde bulmayı umuyor ve bu, aynı zamanda kültürel, gerçek ve somut bir hız değişikliği üreten bir önlem”. “Bu aynı zamanda iş bulamayan ancak vasıflı olanların toplum için çalışması beklentisinden geliyor” diye bitiriyor sözlerini.