Tasarım, Saviola, Elementum Avrupa koleksiyonunu Pordenone'deki Sicam'da sunuyor

abastard

New member
Saviola, Sicam fuarına katılıyor (Mobilya endüstrisi için uluslararası bileşen, aksesuar ve yarı mamul sergisi). 15 – 18 Ekim tarihleri arasında Pordenone'de ziyaretçilerin gelecekteki mobilya, mutfak, banyo, kontrat ve iç tasarım koleksiyonlarına yönelik tüm yeni ürünleri ve pazar trendlerini bulabilecekleri bir randevu. Saviola bu vesileyle yeni yüksek tasarım koleksiyonunu sunacak Elementum AvrupaAvrupa pazarı için tasarlanmıştır ve konutlardan hastaneye, perakende satıştan Ho.re.ca sektörüne ve denizcilik sektörüne kadar birçok iç ortam için uygundur.

“Elementum Europe – bir notta okuduk – basit mobilya sunumunun ötesine geçiyor. Estetikten ödün vermeden sürdürülebilirliğe odaklanan bir tasarım felsefesini bünyesinde barındırıyor. Koleksiyon, her biri erişilebilirlik duygusunu aktarmak için tasarlanmış bir dizi yenilikçi kaplama ve doku içeriyor. Bu kaplamalar arasında Strippedwood, Baysen, Mikali, On Track, Loom, Artstone ve Chandler gibi her biri benzersiz bir estetik kimliğe sahip, çeşitli ortam ve tercih tarzlarına uyum sağlayabilen düşündürücü çizgiler buluyoruz.

Sicam'daki Saviola standı, ziyaretçileri çeşitli ortamları keşfetmeye davet eden açık bir alan olarak tasarlandı: yaşam alanından gömme dolaplara, mutfaktan ve konukseverliğe ayrılmış bir alana kadar. Merkezi mutfak, geleneksel serideki ürünleri yenileyen, ceviz tabanın yerini alan, Strippedwood'da sunulan dekoratif Arco'ya ilham veren meşe de dahil olmak üzere önceden ön izlemesi yapılmış yüzeylerle çevrilidir. Soyut bir geometrik desenle karakterize edilen Geo kaplamayla birlikte. Mutfak alanının merkezinde, seramik ve taş yüzey üretiminde lider İtalyan şirketi Florim ile işbirliği içinde oluşturulan ve Saviola Ekolojik Panel®'in diğer malzemelerle kombinasyonunu güçlendiren büyük bir tezgah bulunmaktadır.

Standın içindeki alan, ahşap efektinin yarattığı atmosferleri ve sıcak renklerden elde edilen yarım tonları anımsatan ürünlerle donatılırken, dış cephe, gözenek teknolojisi kaydıyla dijital baskıyı kullanan yenilikçi bir kaplama olan Mood Mondrian ile yaratıldı. cesur bir estetik. Dış tasarım, kırmızı, sarı ve mavi vurgulara sahip beyaz bir taban üzerinde siyah bir kafesle sarılarak iç mekanla keskin bir kontrast oluşturuyor. Ruh hali, siyah çizgilerle kesişen ana renklerle renklendirilmiş bir yüzeyi kararlı vuruşlarla işaretler.

Bu ikilik Saviola'nın ruhunu temsil ediyor: Biri piyasa trendlerine uygun zarif yüzeyler geliştirmeye adanmış, diğeri ise sanat ve yaratıcılık dünyasına yakın. Her iki çekirdek de %100 geri dönüştürülmüş ahşap Ekolojik Panel®'den yapılmıştır ve bu da Grubun onlarca yıllık sürdürülebilirlik taahhüdünün altını çizmektedir. Standın tamamı, Saviola ekibiyle birlikte Pordenone'de sergilenen tüm odaların ve yüzeylerin aydınlatmasını tasarlayan Häfele Italia ile yapılan ortak işbirliğiyle zenginleştirildi.

“Elementum Europe koleksiyonu, ana renkler ile çağdaş tonlar arasındaki uyumu kutluyor ve tasarımın duygusal etkisinin yüzeylerin kişiselleştirilmesini nasıl dönüştürebileceğini gösteriyor. Her ürün, yenilikçilik ve “çevreye saygı”yı birleştirerek modern pazarın ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlandı. Neden bu koleksiyonu seçmelisiniz? Sürdürülebilirlik ve çevreye saygı, çeşitlilik ve çok yönlülük, kalite ve dayanıklılık, yenilikçilik, yaratıcılık ve sosyal sorumluluk. Elementum Europe'u seçmek bilinçli, sürdürülebilir ve çağdaş bir tasarımı tercih etmek anlamına gelir”, notu sonlandırıyor.