Turizm, Park Hotel Marinetta, Toskana’da 20 profesyonel arıyor

abastard

New member
Marina di Bibbona’daki Park Hotel Marinetta, yaz sezonu için kalifiye personel arıyor; bu, personelin iş taahhütlerini aile ihtiyaçları ile uzlaştırmasına yardımcı olmak için yapı tarafından sunulan yeni bir ücretsiz hizmet olan bebek park yeri gibi bir dizi avantaj sunuyor. Yapı, eğitimli, tutkulu ve her şeyden önce yüksek motivasyonlu personel ile açılmayı ve işbirlikçilerine sayısız ve ilginç faydalar sağlamayı amaçlamaktadır. Şirket, çalışanlarına şunları garanti edecektir: haftada 2 gün izin; doğum günü tarihi için fazladan izin; Tüm Spa Marinetta Wellness hizmetlerinde %30 indirim; yeni işbirlikçilerin tavsiye edilmesi durumunda ikramiyeler, alışveriş/yakıt kuponlarında 150 avro; 5 sezondan fazla çalışan çalışanlara ödüller; yapı tarafından sağlanan bisikletlerin ücretsiz kullanımı; yapı tarafından sağlanan 1 arabanın ücretsiz kullanımı, yakıt hariç; izin günlerinde ve mesai dışında da kullanılabilen şirket kantini; gerekli tüm konfor ve hizmetlerle birlikte seçilen dahili konuklara sağlanan konaklama; haftalık olarak sağlanan nevresim ve havlular; Binada ve konaklama biriminde özel Wi-Fi; yıkama dahil sağlanan üniforma; kurumsal performans üzerinde teşviklerin varlığı.

Halihazırda yürürlükte olan bu avantajlara ek olarak, Park Hotel Marinetta tüm çalışanlarına 6-12 yaş arası çocukları için ücretsiz Baby Club hizmeti sunmaktadır. iş-yaşam dengesini geliştirmeye yönelik bir bakış açısı. Çocuklar, cumartesi hariç haftanın her günü 10.00-12.00 ve 16.00-18.00 saatleri arasında özel animatörler eşliğinde yapının içinde oyun oynayabiliyor ve eğlenebiliyor.

“Hizmet tamamen ücretsizdir ve şirket için ilgilenilmesi gereken kişiler olan tüm meslektaşları ve harici misafirleri korumak ve onlara fayda sağlamak için şirketin refah planının bir parçasıdır” notunu sonlandırıyor. Özgeçmişinizi otelin web sitesindeki uygun sayfadan göndererek başvurmak mümkündür: www.hotelmarinetta.it/careers/ veya hr@iconcollection.it adresine ücretsiz bir başvuru gönderin Bunlar açık pozisyonlardır: Shift Leader, Chef de Partie , Şef De Rang, Komiser, Güzellik Uzmanı ve Porter. Sözleşme, haftada 2 gün dinlenme vardiyaları şeklinde olacaktır (haftalık zaman çizelgesinin farklı bölümleri üzerinde anlaşmaya varılabilir). 2021 ve 2022’de olduğu gibi, şirket tarafından belirlenen kalite hedeflerine ulaşılması için ek bir ödül de verilecek.