Ulusal Vergi Enstitüsü, eğitim, serbest meslek koruması ve vergi reformu konulu Pordenone konferansında

abastard

New member
Ulusal Vergi Enstitüsü (Int) Başkanlığı’nın himayesinde Pordenone Uluslararası Delegasyonu tarafından düzenlenen ‘Mesleki eğitimin önemi’ başlıklı konferans 3 Şubat Cuma günü Pordenone’de yapılacak. Kuzey-Doğu’nun Uluslararası vergi mükellefleri örneği’. Özel bir eğitim merkezi kuran Kuzey-Doğu’nun Int vergi avukatlarının inisiyatifinden başlayarak eğitim ve profesyonel güncelleme hakkında konuşacağız, ancak vergi reformu ve profesyonel serbest mesleğin korunması gibi konular da ele alınacaktır. , profesyonelin sağlığına özel atıfta bulunarak. Ayrıca deontoloji ve kara paranın aklanmasının önlenmesi alanındaki yenilikler hakkında raporlar düzenlenecektir.

Hotel Moderno’nun konferans salonunda gerçekleşecek olan toplantı Pordenone Remo Fracassi İl Delegesi, Friuli Venezia Giulia Bölge Delegesi Aldo Russolo ve Ulusal Konsey Üyesi ve Bölgeler Arası Koordinatör Andrea Bognolo’nun selamlarıyla başlayacak. Int’nin Kuzey-Doğu vergi eğitim merkezi Meclis Üyesi Giorgio Veritti’nin eğitim merkezinin kurulmasının nedenlerini açıklayacak olan günün ilk konuşmasının ardından sıra Int’in ulusal başkanına gelecek. Vergi reformu, eğitim ve profesyonel koruma açısından kategorinin beklentilerini örneklendirecek olan Riccardo Alemanno.

Bunu iki rapor daha takip edecek: biri INT ulusal sekreteri Edoardo G. Boccalini tarafından düzenlenen mesleki etik hakkında ve diğeri eğitim merkezinin çeşitli toplantılarında eski konuşmacı olan yeminli mali müşavir Carla De Luca’nın kara para aklama karşıtı haberleri hakkında. INT vergisi Kuzey Doğu için.

Önemli kurumsal konuklar bekleniyor: Parlamento ile İlişkiler Bakanı Luca Ciriani, Dışişleri Komisyonu ve Temsilciler Meclisi Savunma Komisyonu üyesi Emanuele Loperfido, Friuli Venezia Giulia Bölgesi Bütçe Komisyonu Başkanı Alessandro Basso ve Morena Cristofori Pordenone Belediyesi’nin üretim faaliyetleri. Int başkanı, kategorinin beklentilerini Hükümet, Parlamento ve yerel makamların temsilcileriyle tartışacak.

Yüz yüze katılımın yanı sıra Int YouTube kanalından ve resmi Facebook sayfasından takip edilebilecek canlı yayınların da yer aldığı içerik, konuk ve konuşmacılarla dolu bir konferans. Böylece, Kuzey-Doğu’dan başlayarak, İtalya’nın her yerinden Int vergi uzmanları tarafından takip edilebilecek bir konferans.