Bluvacanze Grubunun ilk Blu Cumasında Maldivler ve Cervinia

abastard

New member
Maldivler ve Cervinia, Bluvacanze Grubu tarafından başlatılan ve seyahat acenteleri ile gezginler arasındaki diyaloğu değiştiren uygulama Blu&cluB’nin ilk Blu Friday’ine ev sahipliği yapıyor: 15 ile 30 Kasım arasında değişen geniş bir rezervasyon aralığıyla, binlerce aboneye yönelik teklif Nicolaus Grubunun Valtur markasından şüphesiz çekiciliğe sahip iki ürünü içeriyor. Hint Okyanusu’nun atollerinde Valtur Maldive Ja Manafaru Resort, ‘Blu Friday by Gruppo Bluvacanze’ promosyonunun baş kahramanı olurken, İtalya’da Valtournenche’nin karları üzerinde bir mücevher olan Valtur Cervinia Cristallo Kayak Merkezi var. efsanevi Matterhorn’un. Blu&cluB’un özel Blu Friday döneminde topluluğuna ayırdığı özel promosyondan yararlanmak için Black Friday 2023 alışveriş günü olan 24 Kasım Cuma’ya kadar beklemenize gerek yok. Aslında, turizmde en deneyimli tüketicileri kaliteli bir ürünle ödüllendiren gelişmiş rezervasyon iyi uygulamasına göre, tasarruflar oda başına 300 Euro’ya kadar çıkabiliyor.

Ayrıntılı olarak, tesisin özel ‘butler’ hizmeti ile 84 villadan oluştuğu Maldivler için bonus, 7 gün boyunca çift kişilik odada 150 Euro, üç kişilik odada 250 Euro ve dört kişilik odada 300 Euro’dur. 5 Ocak 2024’ten itibaren; premium her şey dahil tedavi uçuşu, muayenehane yönetim ücreti ve sağlık/bagaj sigortası dahil olmak üzere çift başına 9.824 Euro’dan başlayan fiyatlarla. Bunun yerine, Aosta Vadisi’nin karları üzerinde SPA’lı eşsiz otel yapısında bir hafta boyunca çift-üçlü-dört kişilik oda başına 80-90-100 euro’luk üç Blu Friday bonusu çift başına 2.182 euro’dan başlayan fiyatlara uygulanıyor. . Konaklama tarihleri Noel ve Yeni Yıl dönemleri hariç 1 Aralık’tan itibarendir. Fiyata 7 günlük konaklama ve yarım pansiyon hizmeti, seyahat acentesi açılış ücreti ve sağlık/bagaj sigortası dahildir.

Blu&cluB dijital uygulaması (akıllı telefonunuzdaki uygulama mağazalarından indirilebilir), CRM stratejisinin yenilenmesinden, dolayısıyla Bluvacanze Grubunun gezginlerle etkileşimlerinin yönetilmesinden başlayan büyük bir dijital pazarlama projesinin bir parçasıdır. İkincisi, bugün web sitelerinden sosyal medyaya, haber bültenlerinden uygulamanın kendisine, bölgedeki satış noktalarından (300 ilişkili seyahat acentesi) Bluvacanze.it ile e-ticarete kadar uzanan bir temas noktaları ve araçlar ekosisteminde entegre bir iletişim faaliyeti düşünmektedir. .